Ana Sayfa » Hakkımızda

Şirketimiz Çağrı merkezi olarak Küçükçekmece’de olup 2000 Yılından bu yana Kombi Klima ısıtma soğutma Merkezi sistemler Alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 81 ilde bulunan şubelerimiz ile Geniş Bir Servis Ağına sahiptir. (Peki Neden Biz) Bir çok marka ve modele servis hizmeti veren güler yüzlü personellerimiz ile Arızaya 7-24 müdahale etmektedir. 7-24 Müdahale ettiğimiz cihazlar Merkezi sistem cihazlardır.

Örnek olarak..: Sütlük, şarküteri, soğuk oda, merkezi kazan, ısıtma ve soğutma cihazlarıdır. Bu cihazlara zamanında müdahale edilmediği taktirde Büyük maddi ve Manevi zararlar verebilmektedir. Bundan dolayı Müşterilerimiz Bizi tercih etmektedir. 

Bu yüzden müşterilerimizin taktirini ve saygısını kazanmış bir firma olarak hizmete devam etmekteyiz. Bir çok Elektrikli cihazlara teknik servis hizmeti veren firmamız Gerek sanayi tipi elektrik 380 volt gerekse ev tipi elektrik 220 volt cihazlar olsun teknik servis hizmeti vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerden bir kaçını sıralamak gerekirse..:

  1. Kombi servisi
  2. Klima servisi
  3. Kazan servisi
  4. Sütlük, Şarküteri, Pasta dolabı servisi
  5. Soğuk oda servisi
  6. Merkezi ısıtma, Soğutma sistemleri Tamir ve bakımı

Ve Daha bir çok alanda faaliyet gösteren ustalarımız mevcuttur. Yaptığımız tüm tamirler Firma garantisi altındadır. Tüm makina ve cihazlara Orjinal yedek malzeme garantisi verilmektedir. Türkiye’nin tüm illerine 7-24 Acil servis hizmeti vermekteyiz.

Hakkımızda

7-24 Çağrı merkezi hizmetleri
7-24 Çağrı merkezi hizmetleri